03-6114911
ביטוח בריאות וביטוח סיעודי

ביטוח בריאות וביטוח סיעודי

ביטוח בריאות
במציאות בה אנו חיים, סל שירותי הבריאות הניתנים לנו במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי, הוא בסיסי ואינו מכסה בזמינות טובה את מרבית האירועים הרפואיים הקשים ואת מרב שירותי הרפואה המתקדמים.
ביטוח רפואי פרטי נותן מענה במקרים רבים בהם הרפואה הציבורית אינה מספקת.

החוק קבע כי על כל אזרח חלה חובה לבטח את בריאותו באחת הקופות על פי בחירתו.
ביטוח בריאות בישראל מחולק לשלושה רבדים:
רובד ראשון - סל הבריאות הציבורי על פי חוק בריאות ממלכתי והוא הרובד הבסיסי.
רובד שני - שירותי בריאות נוספים (שב"ן). ברובד זה, קופות החולים מציעות לחבריהן שירותי ביטוח בריאות נוספים ( למשל,ביטוח מושלם ופלטיניום, מכבי מגן זהב ועוד).
רובד שלישי - ביטוחי בריאות פרטיים. ברובד זה מוצעים מגוון ביטוחי בריאות באמצעות חברות הביטוח. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לכם שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות או קופות החולים.


בדני עובדיה סוכנויות ביטוח אנו מספקים פתרונות ביטוח בריאות פרטיים לבעיות פתאומיות רבות העלולות להתרחש במהלך שנות חיינו:
ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, טיפולים מיוחדים בחו"ל, ייעוץ רפואי מיוחד, שירותים רפואיים ייחודיים, שירותים אמבולטוריים, טיפולים חדשניים, מחליפי ניתוח ועוד.

 

 

ביטוח סיעודי
תוחלת החיים נמצאת במגמת עלייה מתמדת זה שנים, עובדה הגורמת לעלייה במספר החולים הסיעודיים. עלויות הטיפול בחולה סיעודי בביתו גבוהות ומגיעות לאלפי שקלים בחודש, כמו גם עלויות האשפוז במוסד סיעודי. ביטוח סיעודי פרטי מבטיח פיצוי חודשי של אלפי שקלים למשך שנים במקרה של מצב סיעודי גופני או נפשי. רכישת ביטוח סיעודי מבטיחה הגנה לך ולמשפחתך.

ביטוח סיעודי מבטח את אבדן כושר התפקוד העצמאי.
שש פעולות יומיומיות (A.D.L) מבוצעות באופן שוטף על ידי כל אדם ואדם אשר מצבו הרפואי תקין :

  1. לקום ולשכב
  2. להתלבש ולהתפשט
  3. להתרחץ ולהתגלח
  4. לאכול ולשתות
  5. לשלוט על הסוגרים
  6. ללכת

 

רוב חברות הביטוח מגדירות כחולה סיעודי אדם שאינו מסוגל לעשות שלוש פעולות יומיומיות בכוחות עצמו וזקוק לעזרה, או אדם המוגדר על ידי רופא כתשוש נפש וזקוק להשגחה (כמו חולה אלצהיימר).
בעת עריכת פוליסת ביטוח סיעודי יש לבדוק מה הפוליסה מכסה ומה לא, כמה כסף ישולם למבוטח במקרה שהמבוטח הופך לחולה סיעודי. רוב חברות הביטוח אינן נותנות שירות טיפולי אלא סכום כסף חודשי לתקופת זמן שנקבעת מראש. יש ביטוחי סיעוד המעניקים תגמול לכל החיים ויש - לזמן קצוב. חשוב לבדוק מהן ההגדרות של חולה סיעודי המופיעות בפוליסה.
דני עובדיה סוכנויות ביטוח בוחנים יחד עם המבוטח את כיסויי הפוליסה והתשלום המגיעים במקרה של קרות מקרה הביטוח.

 

קידום אתרים |   בניית אתר אינטרנט