03-6114911
ביטוח משאיות וצמ"ה

ביטוח משאיות וצמ"ה

ביטוח משאיות (רכב מעל 4 טון) וצמ"ה (ביטוח ציוד מכני הנדסי , כמו כלים חקלאיים, טרקטורים, מלגזות, מחפרונים, מערבלים, נגררים, דחפורים ועגלות),
הוא תחום ייחודי ומגוון של כלי רכב מיוחדים המשמשים לביצוע שירותי הובלה והפצה של סחורות, עבודות עפר, עבודות מינוף ובנייה, סלילת כבישים ועוד.


בדני עובדיה סוכנויות ביטוח אנו מנוסים ומיומנים בטיפול במורכבות הפוליסות וברמות הסיכון הגבוהות המחייבות טיפול מיוחד בסוג זה של כלים. בין לקוחותינו בסוג ביטוח משאיות זה נמנים חברות הובלה, ציי משאיות של עסקים שונים, חברות רכב, חברות קבלניות ובעלי משאיות עצמאיים.

 

ביטוח לכלים אלו נחלק לשלושה סוגים:

  1.  ביטוח רכב חובה המחויב על פי דין לרוב הכלים ומכסה נזקי גוף.
  2.  ביטוח צד ג' שהוא ביטוח רשות.
  3.  ביטוח רכוש מקיף שאף הוא ביטוח רשות. הפוליסה מכסה נזק שנגרם מאש, ברק, התפוצצות, התלקחות, התנגשות מקרית, התהפכות וגנבת רכב.


ניתן לרכוש כיסויים משלימים כגון: חבות כלפי צד שלישי בגין נזקי גוף שאינם מבוטחים בביטוח חובה, כיסוי כנגד סיכון משביתות ומהומות, כיסוי נגד רעידת אדמה, זכות לגרירת נגרר, ביטוח הגנה משפטית, ביטוח אביזרים מיוחדים וביטוח מתקנים חשמליים.
הפוליסה לביטוח מקיף אינה פוליסה תקנית ולכן יש הבדל בתנאי הפוליסה בין המבטחים השונים. יש לשים לב לכמה כיסויים חשובים כמו ביטוח הוצאות גרירה וחילוץ, כיסוי לתאונה מכל סוג שהוא וכיסוי למזגן.

קידום אתרים |   בניית אתר אינטרנט